KONST / Litografier / Färglitografi 12455245
nr 1245 5245
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, 3 st, Signerad. Motivet: 21x17,24x35
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:57:13
26/3 17:32:39
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren